Yenimahalle Devlet Hastanesi Randevu

Reklam

Ankara Yıldırım Beyazı Üniversitesi Yenimahalle Devlet Hastanesi 2010 yılında Yeni Batı Mahallesi’nde kuruldu.

Yenimahalle Devlet Hastanesi Randevu Almak İçin Tıklayın

Telefon:

(0312) 587 20 00

Adres:

Yeni Batı Mahallesi 2026.Cadde Batıkent / ANKARA

Konumu:

Yenimahalle Devlet Hastanesi Randevu Almak İçin Tıklayın

Başhekim: 

Prof. Dr. Gülten KIYAK

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde bulabileceğiniz ve randevu alabileceğiniz cerrahi birimler şunlardır:

 • Üroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik Cerrahi
 • Kalp ve Damar Hastalıkları
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kulak Burun Boğaz
 • Göz Hastalıkları
 • Göğüs Cerrahisi
 • Genel Cerrahi
 • Gastroenteroloji Cerrahisi
 • Çocuk Cerrahi
 • Cerrahi Onkoloji
 • Beyin ve Sinir Cerrahi
 • Anesteziyoloji ve Reanimasyon

Yenimahalle Devlet Hastanesi Randevu Almak İçin Tıklayın

Ankara Yenimahalle Devlet Hastanesi Hakkında

Yenimahalle devlet hastanesi, Ankara ilinin Yenimahalle bölgesinde bulunan devlete bağlı hastanesidir. Bu devlet hastanesinde, hasta için gerekli her hizmet bulunabilmektedir. Tahlil sonuçları, kan testi vb. işlemler için de online bilgi sonuç sistemi hizmeti de bulunur.

Ankara ilinin sakinleri için tercih edilen bir devlet hastanesidir. Bu hastane için Ankara dışından da hizmetler verilebilmektedir. Yenimahalle devlet hastanesine gitmek isteyenler ; Bulunduğu bölgeden taksi ile yer tarifi yapabilir, Otobüs için yenimahalle bölgesine giden otobüs tercih edilebilir. Ve ya yol güzergahı, navigasyon yardımı ile oluşturulabilir. Gitmek için seçilen yöntemlere bağlı kalınarak hastaneye ulaşılabilir.

Yenimahalle Devlet Hastanesi Randevu İçin Neler Gereklidir?

Yenimahalle devlet hastanesi randevu için bazı belgeler ve bilgiler gerekli olabilmektedir. Bu durum en iyi örnek ile açıklanabilir. Farz edelim hastane için randevu alacaksınız ve randevu almayı MHRS(Merkezi Hekim Randevu Sistemi) sistemi ile gerçekleştireceksiniz.

Online olarak MHRS internet sitesinden randevu almak için, e-devlet bilgilerinin ve ya MHRS giriş için üyeliğinizin bilgileri gerekmektedir. Aksi halde online randevu alamayabilirsiniz. Telefon ile MHRS randevusu alabilmek de mümkündür. Bu yöntem ile kimlik bilgilerinizin dışında gerekli görülmediği taktirde ek bilgi talep edilmez. Rahatlıkla randevunuzu alabilirsiniz.

Yenimahalle Devlet Hastanesi Randevu Alma

Yenimahalle devlet hastanesi için randevu almak, Türkiye sınırları içerisinde bulunan her hastane gibi kolay olmaktadır. Elektronik sistemler aracılığı ile kolaylıkla randevu alınabilir ve ücret talep edilmez. MHRS elektronik hizmeti ise randevu almak için en uygun sistem olarak bulunur.

Yenimahalle için randevu almak için öncelikle MHRS sistemine online giriş yapılmalıdır. Giriş yapıldıktan sonra randevu için tarih ve il seçenekleri belirir. Bu seçeneklerin doldurulması ardından ”Randevu Ara” kısmından hastane seçenekleri çıkacaktır. Bunun ardından yenimahalle devlet hastanesi seçilerek istenilen hekim için uygun saatlerde randevu alınabilir.

Yenimahalle Devlet Hastanesi Randevu

Yenimahalle Devlet Hastanesi Randevu Alma

Ankara Yenimahalle Devlet Hastanesi Randevu Sonrası

Ankara yenimahalle devlet hastanesi randevuları MHRS sistemi ile giriş yapılarak alınır. Gerekli işlemlerin sonucunda randevu alındığında, randevu bilgileri dahilinde hastanede muayene olabilirsiniz. Ancak randevu saatinden 15 dakika öncesinde yenimahalle devlet hastanesinde bulunmanız gerekir. Randevu bilgilerinde yer alan poliklinik birimi ve birimin hekiminin nerde olduğu aranmalıdır. Bulunduğunda ilgili birimin sekreterliğine başvurularak fiş alınmalıdır. Bu işlem için ise nüfus cüzdanınız gerekmektedir. Fişin ardından sıra beklenerek muayene olunabilir.

Yenimahalle Devlet Hastanesi Randevu İçin Hangi Kanallar Tercih Edilebilir?

Yenimahalle devlet hastanesi de bulunmak üzere her hastane için birçok alternatif kanallar mevcuttur randevu almak için. Bu kanallar sayesinde randevu alınabilir. Bu kanallar iletişim, online ve direkt başvuru yöntemlerini de içermektedir.

* İlk olarak iletişim için MHRS sistemi ile görüşme yapılarak randevu alınabilir. Zahmetsizdir ancak randevu seçenekleri kısıtlı olabilir.

* Online yöntemler esas alınabilir. Seçeneklerin bol olması ile en uygun görülen randevu alma sistemidir. Yeni imkanlar sayesinde randevu, e-nabız hizmeti sayesinde de alınabilmektedir.

* Direk hastaneye başvuru yapılarak da randevu alınabilir. Yani hastaneye randevusuz başvurarak fiş alınabilir. Ancak bazı durumlarda mümkün olmayabilir.

Randevu Almadan Yenimahalle Devlet Hastanesinde Muayene Olmak

Randevu almadan yenimahalle devlet hastanesinde muayene olunabilir. Yukarıdaki yazıda da belirtildiği üzere, randevusuz muayene olmak mümkündür. Ancak bazı durumlarda mümkün olamayabilir. Bu durumlar genelde; hastane yönetiminin randevu alana öncelik vermesi, ilgili poliklinik biriminin hekimi müsait olmayabilir. Ve ya mesai saatlerin dışında olduğundan muayene olunamayabilir. Mümkün olduğu durumlar genelde nadir olmaktadır. Bu yüzden randevusuz muayene için başvuru yapmak, mecbur kalınmadıkça tavsiye edilmez.

Yenimahalle Devlet Hastanesi Randevu Almak İçin Tıklayın

Etiketler:

Reklam

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz