Urla Devlet Hastanesi Randevu

Reklam

Urla Devlet Hastanesi Randevu

Artık telefon ve internet üzerinden yapılan randevular sayesinde, hastanede çok fazla beklemeye gerek yok. Aynı şekilde urla devlet hastanesi randevu için de sistemi kullanabilir ve güvenle randevu sağlayabilirsiniz. Gün ve tarihi belirlemek suretiyle internet üzerinden site kapsamında, rahatlıkla işlem gerçekleştirmeniz mümkün. Hastanenin farklı birimleri için değişik günler adına randevu alınabilir. Bu konuda kimlik numarası ve şifre üzerinden işlem sağlamak mümkün. Aynı zamanda üye olarak ya da e-devlet giriş üzerinden işlem yapılabilir. Böylece beklemeye gerek olmadan güvenli şekilde randevu tarihi alınabilir.

Telefon:

0(232) 735 44 44

Adres:

Torasan Mahallesi Özbek Yolu Caddesi Toki Evleri URLA – İzmir

Web Sitesi : Urla Devlet Hastanesi

Urla Devlet Hastanesi Randevu İçin Tıklayın

Urla Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları İçin Tıklayın

Urla Devlet Hastanesi Doktorları

Farklı birimler kapsamında urla devlet hastanesi doktorları tecrübeli ve uzman bir kadro üzerinden hizmet sağlamaktadır. Başta İzmir olmak üzere Türkiye’nin en önemli hastaneleri arasında yer alan Urla devlet hastanesi, İzmir ve çevresi için hizmet sunuyor. Farklı unvanlara sahip olan doktorlar tüm birimler üzerinden memnuniyet sağlamış durumda. İnternet üzerinden giriş yapıldığı zaman kullanıcı yorumları hastanenin oldukça güvenilir ve sağlıklı bir hizmet verdiğini gösteriyor.

Urla Devlet Hastanesi

1986 yılından bu yana urla devlet hastanesi olarak hizmet veren kurum, pek çok farklı birim üzerinden destek sağlamaktadır. Yeni ve ek binaları ile Türkiye’nin en çok beğeni gören hastaneleri arasında yer alıyor. Tam donanımlı teşkilatı ve geniş kadrosuyla, İzmir ve çevresi için hizmet sağlamaktadır. 10 Ekim 2014 yılından bu yana 150 yatağa sahip olan yeni hastane binasının taşırmış olarak hizmet vermeye devam ediyor.

Urla Devlet Hastanesi Randevu İçin Tıklayın

Urla Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları İçin Tıklayın

Urla Devlet Hastanesi Randevu ve Telefon

İnternet aracılığı ile birlikte aynı zamanda urla devlet hastanesi telefon üzerinden de randevu oluşturmanız mümkün. Site kapsamında giriş gerçekleştirerek bu konuda detaylı bilgiyi alabilirsiniz. İzmir’in en büyük ve geniş kapsamlı hastanesi olarak öne çıkan Urla Devlet Hastanesi, farklı birimleri ve acil servis desteği ile günün 24 saati boyunca hizmet sunuyor.

Urla Devlet Hastanesi Randevu

Urla Devlet Hastanesi Randevu

Köklü Tarihi ile Urla Devlet Hastanesi

Çok uzun yıllara dayanan tarihi ile hizmetine devam eden Urla Devlet Hastanesine, farklı yollardan güvenli şekilde ulaşabilirsiniz. Değişik tarihlerde sağlık konusunda pek çok hizmet veren binalarıyla, şimdi devlet hastanesi olarak hizmetini sürdürüyor.

Urla Devlet Hastanesi Randevu İçin Tıklayın

Urla Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları İçin Tıklayın

Etiketler:

Reklam

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz