Türk Telekom Müşteri Hizmetleri

Reklam

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri

Türk Telekom mobil cihazlarda kullanılan hatlar için sunulan hizmet, müşteriler için gerekli olan her türlü bilgi erişimine açıktır. Çağrı Merkezi’ne ulaşmak ve teknik destek almak için yapılması gereken tek şey sabit hatlardan numarayı çevirmektir. Her türlü bilgi erişimi için 500 tuşlanarak kolayca Müşteri Hizmetleri Servisi’ne bağlanmak mümkündür. 

Yurtiçi Her Bölgeden Tek Numara

Yurtiçinde hizmet alan bütün Türk Telekom kullanıcıları hangi bölgede olursa olsun tek bir numara ile Türk Telekom müşteri hizmetlerine ulaşım sağlayabilirler. Çağrı merkezinde sağlanan hizmet neticesinde her türlü problem çağrı merkezi uzmanları tarafından kısa sürede çözülerek kullanıcıların memnun olmaları sağlanır. Hangi operatör olursa olsun tek bir numara üzerinden bütün kullanıcılara hizmet verilmektedir. Genel kapsamı ücretsiz olarak yansıtılan servis belirli bir süre sonra kullanıcılarından oldukça az bir miktar ödeme talep eder.  

Bütün GSM Operatörlerinden Kolay Erişim

Türk Telekom kullanıcısı olan veya olmayan bütün GSM kullanıcıları 444 1 500 numaralı sabit numara üzerinden kolay erişim sağlayabilirler. Her türlü tarifeler, paket içerikleri, internet paketleri, paket limitleri ve limit aşımları, yeni abonelikler, paket geçişleri gibi birçok teknik konuda destek sağlanmaktadır. Güvenlik çerçevesinde gerçekleşen görüşmeler ihtiyaç duydukları bütün konularda bilgi sahibi olabilirler.

7/24 Kusursuz Hizmet İle Müşteri Memnuniyeti

7/24 hizmet veren Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi her koşulda müşterilerin ihtiyaçlarına çözüm üretmektedir. Görüşme sırasında ya da görüşmenin hemen ardından yaşanan problem çözülerek kullanıcılara sorunsuz bir iletişim hakkı sağlanır. Kurumsal kapsamda gerçekleşen hizmetler neticesinde Müşteri Hizmetleri daima müşteri odaklı çalışır ve müşteri memnuniyetini ön planda tutar. 

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Sınırlamaları

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri, abonesi olan her kullanıcıya koşulsuz hizmet sunar. Üst düzey performans sunan iletişim uzmanları her türlü mağduriyetin giderilmesi konusunda tam yetki sahibidir. Telefon hatlarına yönelik olarak oluşabilecek her türlü sorun Müşteri Hizmetleri aracılığı ile çözüme kavuşturulabilir. Numara ve adres güncelleme, sabit hat kontrolü, fatura ve internet detayı gibi birçok konu hakkında Müşteri Hizmetleri’nden günün her saati bilgi alınabilmektedir. 

 

https://kamuhizmetleri.net

 

 

Etiketler:

Reklam

Yorumlar

Yorum Yaz