Şehir Hastanesi Mersin Personel Alımı

Reklam

Şehir Hastanesi Mersin Personel Alımı

Mersin hastanesi personel alımı işlemleri geçen hafta itibariyle başlamış durumda. Personel alımı işlemleri sırasında uyulması gereken temel koşullar bulunmaktadır. Bu koşullar sağlandığı takdirde Şehir Hastanesi Mersin personel alımı işlemlerini başvurabilme imkanınız bulunuyor.

Sağlanması Gerekli Şartlar

Bilindiği gibi şehir hastanesine başvurmak için elbette ki Tıp mezunu olmak gerekiyor fakat açılan personel oranına bakıldığında teknik amaçlı alınacak personeller ve temizlik personelleri de başta olmak üzere oldukça çok miktarda personel alımı yapılacaktır. Bu nedenle sadece tıp alanından mezun birisi olmak gerekmiyor.

Gerekli Olan Makbuz ve Belgeler

Başvuru belgeleri arasında ilk öncelikle lisans diplomasının olması gerekmektedir. Ayrıca bunun yanı sıra temizlik personeli olarak çalışacak olanı kişilerin lise diplomasını olması gerekmektedir, sicil kaydı ile sabıka kaydının yanında 1 adet vesikalık fotoğrafta gereklidir. Ayrıca başvuru belgesinin tam şekilde doldurulmuş hali de bu belgelerin arasında olması gerekmektedir. Doktor onaylı raporunuzda sigortanız için gerekli olan belgeler arasında yer almaktadır.

Bilmeniz Gerekenler!

Önemli hatırlatmalar arasında kesin olarak şehir hastanesine başvuru sırasında resmi bir kuruş olmasından dolayı resmi bir şekilde giyinmesi gerekmektedir. Bunun yanı sıra siz için belirlenmiş olan mülakat tarihinde tüm belgeleriniz ile beraber orada olmanız gerekmektedir. Şehir hastanesine başvurduğunuz zaman hijyen kurallarına dikkat ettiğinizi gören yetkililerin size işi alması daha kolay hale gelir.

Etiketler:

Reklam

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz