MİGROS İş Başvurusu 2019 MİGROS İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Reklam

MİGROS İş Başvurusu 2019

2019 yılında MİGROS’ta işe başlamak için elinizde hazır bir cv bulunmalıdır. MİGROS marketleri, elemanlarını farklı başlıklar altında, başlığa özel olarak yapılacak başvurulara göre seçmektedir. MİGROS iş başvurusu sırasında kişilerin gönderecekleri cvlerin yanı sıra dolduracakları formun da etkisi bulunmaktadır.

MİGROS İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

MİGROS marketlerine iş başvurusu, MİGROS resmi sitesinden yapılmaktadır. Siteye girdiğinizde en altta göreceğiniz İnsan Kaynakları bölümünden ya da direkt olarak MİGROS İş başvurusu aramasından başvuru ekranını bulabilirsiniz. Burada başvuru ekranının 3 temel başlığa ayrıldığını göreceksiniz. Bu başlıklar İdari Kadro, Mağaza Yönetim Sorumlusu ve Mağaza Personel Kadrosudur. En fazla talep gösterilen başlık Mağaza Personel Kadrosudur. Buradan hangi pozisyonda görev almak istiyorsanız onu seçerek başvurunuzu oluşturabilirsiniz.

Migros İş Başvurusu

Migros İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

MİGROS İdari Kadro İş İlanları

MİGROS İdari Kadro başlığı altındaki iş ilanlarının içerisinde bulunan alt başlıklar şunlardır:

 • Analiz ve raporlama uzmanı
 • Dijital medya uzmanı
 • ABAP uzmanı
 • Marka iletişim uzmanı

Bu başlıklar, ihtiyaç duyulan pozisyon doğrultusunda arttırılabilir. Bu bağlamda MİGROS’un idari bölümünde çalışmak istiyorsanız, bu başlıklarda bulunan özelliklere sahip olmanız gereklidir. Özel olarak, verilen ilanlara gerçekleştirilen başvurular, eğer ilan yoksa dikkate alınmaz. Başvuru yapan her aday, bir ilana talip olarak işe başvurmalıdır.

İlanlara Başvuracak Personelin Görevleri

İlanlara başvuracak personelin görevleri, şu şekilde sıralanabilir:

 • Analiz ve raporlama ilanı, finans alanında en az 1 yıllık deneyim ve raporlama kabiliyeti gerektirmektedir. Bunun yanında MS Office programları konusunda özel bir bilgi alanı talep eden MİGROS, özellikle idari personel seçiminde oldukça seçici davranır. Üniversitelerin endüstri veya işletme mühendisliği bölümlerinden mezunları idari alana  kabul eden market, burada ürünlerin brüt kar- zarar oranları gibi finans içerikli işleri yaptırmak için personel arayışına girmiştir.
 • Dijital medya uzmanı başlığı altında işe alınacak kişilerin medya konusunda bilgi sahibi olması, istenen bölümlerden mezun olması ve SEO, SAW gibi Google içerikleri ve içerik editörlüğü konularında bilgi sahibi olmaları gerekmektedir.
 • ABAP uzmanı iş ilanında da beklenen endüstri mühendislerinin başvurularıdır. MİGROS’a bir market olarak değil, şirket olarak bakıp ona göre hesaplarını düzenleyecek çalışanlar bu kademeye alınmaktadır.
 • Marka iletişim uzmanı ilanının altında ise kişilerden markaların reklamları ve müşteri iletişimi hakkında araştırmalar yapmaları, MİGROS’un kendi markasını yaratması yolunda destek olmaları ve özveri ile çalışmaları beklenmektedir.

MİGROS Mağaza Yönetim Sorumlusu İş İlanları

MİGROS marketlerde mağaza yönetim sorumlusu olmak için kişilerin açılan ilanlara başvuru yapmaları gereklidir. Bunun için üniversitelerin yönetim bölümlerinden mezun olmak ve 1 yıllık deneyime sahip olmak gereklidir. Aynı zamanda bu kişiler, 6 aylık yönetim konulu bir kursa tabi tutulduktan sonra mesleğin başına geçmekte, her markete bir yönetici atanmaktadır.

MİGROS Mağaza Personel Kadrosu İş İlanları

MİGROS mağaza personeli olmak için MİGROS resmi sitesindeki mağaza personel kadrosu iş ilanlarına girilip hangi personel kadrosunda çalışılmak istendiği seçilmelidir. Bu kadrolar şu şekilde sıralanabilir:

 • Sıcak satış fırın elemanı
 • Kasiyer
 • Tezgahtar
 • Kasap
 • Meyve sebze tezgahtarı
 • Şarküteri
 • Sezonluk kasiyer (mevsimlik )
 • Sezonluk tezgahtar (genellikle öğrenciler için)
 • PO MJET mağaza personeli
 • Macrocenter mağaza personeli
 • MİGROS kozmetik bölümü satış elemanı

Bu pozisyonlara başvurmak için MİGROS iş başvurusu sayfasının veri tabanında girişiniz olmalıdır. Bunun için basit bir işlem olarak üye kaydı yaptırabilirsiniz. Üye kaydı sırasında size adınız gibi basit soruların yanında mezuniyetiniz, okulunuz, tecrübeleriniz gibi cv içerikli bilgiler de sorulacaktır. Bu bilgileri doldurduktan sonra kaydolarak istediğiniz pozisyona başvurabilirsiniz. İstediğiniz şehri seçebileceğiniz pozisyonlar Türkiye geneli başlığı altında yayınlanmakta ve MİGROS iş başvurusu adı ile ekrana gelmektedir.

Etiketler:

Reklam

Yorumlar

 1. Halime Akıncı dedi ki:

  Migrosta çalışmak istiyorum

 2. Ozan ölmez dedi ki:

  Migrosta çalışmak istiyorum izmirdeyim markette çalıştım

 3. Yavuz dedi ki:

  Migros ta manav reyonunda çalışmak istiyorum

 4. Berivan temel dedi ki:

  Deneyimliyim 6 yıllik marketler de çalişiyorum tezgahtarlık şarküteri kozmetik tatlici ve satış elemani yapdim birikim kıristal parkta

 5. Berivan temel dedi ki:

  Ben migros ta çalişmak için basvuruyorum

 6. Gülay hocaoğulları savaş dedi ki:

  Migros ta çalışmak için basvuruyorum

Yorum Yaz