İş Bankası Bankamatik ve Maximum Kartı İnternet Alışverişlerine Açma

Reklam

İş Bankası Bankamatik Kartı İnternet Alışverişlerine Açma

İş Banaksı kartını internet alışverişine açma ve kapama işlemleri birbirine paralellik göstermektedir. Her ikisi içinde Türkiye İş Bankasının belirlemiş olduğu ortak yöntemler uygulanmaktadır. İş Bankası bankamatik kartını internet alışverişlerine açmanın size birçok farklı avantaj sağlayacaktır. İş Bankası kartlarını internet alışverişlerinde kullanmak için:

 • Mobil bankacılık
 • Sms
 • Çağrı merkezi ve
 • İnternet bankacılığı

Onayları yeterli olmaktadır. İnternet alışverişlerine kapalı olan İş Banaksı bankamatik kartlarınızı bu yöntemlerden herhangi birini seçerek aktif hale getirebilirsiniz. İş Bankası kartı internet alışverişine açma işlemleri sırasında sizden herhangi bir ücret talep edilmemektedir. İş Bankası tarafından gerçekleştirilen tüm internet alışveriş açma ve kapa işlemleri banka müşterilerine ücretsiz olarak sunulmaktadır.

İş Bankası Bankamatik Kartını İnternet Alışverişlerinde Kullanma Yöntemi

İş Bankası bankamatik kartıyla internet alışverişi yapmak isteyen kişiler, İş Bankasının belirlediği adımları izleyerek kartlarını internet alışverişi için uygun hale getirebilmektedir. İnternet alışverişlerinde doğrudan hesabınızdan para çekilmesini istiyorsanız İş Bankası bankamatik kartınızı:

 • 4402’ye mesaj
 • Müşteri temsilcisi onayı
 • İnternet ve mobil bankacılık

Yöntemleriyle online alışveriş için aktif hale getirebilirsiniz. Bu yöntemler dışında doğrudan Türkiye İş Bankası şubelerinden bankamatik kartlarınızın internet alışverişlerine açılmasını talep etmeniz mümkün değildir. Bu işlem için sadece telefon ve internet bankacılığı yöntemleri uygulanmaktadır.

İş Bankası İnternet Alışverişi Onayı

İş Bankası İnternet Alışverişi Onayı

SMS İle Bankamatik Kartı Online Alışverişe Aktif Hale Getirmek

İş Bankası bankamatik kartı Sms onayla internet alışverişi yapmak mümkündür. İnternet alışverişlerinin yaygınlaşmasının ardından, kredi kartlarıyla birlikte İş Bankası bankamatik kartlarının da aktif olarak internet alışverişlerinde kullanılması gündeme gelmiştir. Sms ile İş Bankası bankamatik kartının online alışveriş de aktif kullanımı için:

 • ‘’SANALONAY’’ ve
 • Bankamatik kartınızın son 6 hanesini yazarak
 • 4402’ye

Sms gönderebilirsiniz. Sms gönderim işlemi tamamlandıktan sonra İş Bankası bankamatik kartınız internet alışverişlerinde aktif olarak kullanılacaktır. Sms gönderildikten sonra onay mesajı gelmemesi halinde Türkiye İş Bankası çağrı merkezini arayarak bankamatik kartınızın son durumu hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Maximum Mobilden Bankamatik Kartını İnternet Alışverişine Açma

Mobil ile İş Bankası kartını internet alışverişine açma yöntemi sayesinde kısa sürede bankamatik kartınızın online alışveriş için hazır hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Türkiye İş Bankasının, Maximum Mobil uygulaması üzerinden;

 • Kartlarım – bankamatik kartı –
 • Kart ayarları – kart ayarı yönetimi

Menüleri seçilerek, İş Bankası kartı internet alışverişine açma işlemi gerçekleştirilebilir. İster kredi kartınızı isterseniz de bankamatik kartınızı online alışveriş için aktif hale getirebilirsiniz.

İş Bankası Bankamatik Kartı Online Alışveriş Çağrı Merkezi Onayı

İş Bankası bankamatik kartı online alışveriş aktifleştirme işlemi için İş Bankası müşterileri üçüncü yöntem olarak, Türkiye İş Bankası çağrı merkezlerinden kartlarını aktifleştirebilirler. 0850 724 0 724 çağrı merkezi üzerinden:

 • Müşteri numarası ve
 • Müşteri şifresi

Girilerek bankamatik kartlarının internet alışverişlerinde aktif kullanımı ağlanabilmektedir. Çağrı merkezi üzerinden bankamatik kartı aktifleştirme işlemi gerçekleştirildikten sonra İş Bankası bankamatik kartınızı online alışverişlerde kullanmaya başlayabilirsiniz.

İş Bankası Bankamatik Kartı İnternet Alışverişi Onaylama

İş Bankası online alışveriş onayı sadece Türkiye İş Bankası tarafından belirlenen yöntemlerle verilmektedir. İş Bankası bankamatik kartınızın, internet alışverişlerinde kullanılmasını istiyorsanız, Sms, müşteri hizmetleri ve mobil bankacılık yöntemlerinden birini seçerek kartınızı aktif hale getirebilirsiniz. Bunun dışında bankamatik kartlarınızın internet alışverişlerinde kullanılmasına yönelik herhangi bir talimatı üçüncü şahıslar üzerinden ya da farklı internet adresleri üzerinden asla gerçekleştirmeyiniz. İş Bankası kartı internet alışverişine açma yöntemlerinin dışında kullanılan yöntemlerden doğacak zarar bankamatik kartı sahiplerine aittir.

Etiketler:

Reklam

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz