İş Bankası Bankamatik Bloke Kaldırma

Reklam

İş Bankası Bankamatik Bloke Kaldırma

İş Bankası bankamatik kartı bloke olan kişiler için kart üzerinde ya da şifre üzerindeki kısıtlama, Türkiye İş Bankası çağrı merkezi ve İş Bankası banka şubelerinden kaldırılabilmektedir. Türkiye İş Bankasına ait hesaplarınız üzerinde oluşan blokeler, bankanın belirlemiş olduğu şartlar dışındaysa ücretsiz olarak kaldırılabilmektedir. İş Bankası bloke kaldırma işlemi özellikle bankamatik kartı ve kredi kartı üzerindeyse uzun süre kaldırılamayabilir. Herhangi bir borçluluk durumundan doğan blokelerin kaldırılması da yine benzer şekilde yapılmaktadır. Türkiye İş Bankası bankamatik bloke kaldırma işlemleri:

 • İş Banaksı çağrı merkezinden
 • Banka şubelerinden ve
 • Bireysel internet bankacılığı

Üzerinden yapılabilmektedir. Bloke kaldırma işlerimi hakkında detaylı bilgileri Türkiye İş Bankası müşteri temsilcilerinden öğrenebilirsiniz.

İş Bankası Kart Blokesi Kaldırma İşlemi

İş Bankası kredi kartı bloke kaldırma işlemleri için müşteriler farklı yöntemler kullanabilirler. Bu yöntemeler arasında size en hızlı ve kesin sonucu sağlayacak olan:

 • 0 850 724 0 724 çağrı merkezi

Numarasını aramaktır. Türkiye İş Bankası çağrı merkezini arayarak;

 • Bankamatik ve kredi kartı blokesi
 • İşcep şifre blokesi
 • Bankamatik şifre blokesi vb.

Tüm işlemleri rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bu yöntemin dışında Türkiye İş Bankası şubelerinden gerçekleştireceğiniz bloke kaldırma işlemleri daha uzun sürede yapılacaktır. Bu nedenle çağrı merkezlerinden bloke işlemlerinizi gerçekleştirmeniz tavsiye edilmektedir.

İş Bankası Mobil Onay Kodu Kaldırma

İş Bankası internet mobil onay bloke kaldırma işlemini yapmak, internet bankacılığı kullanan kişiler için oldukça önemlidir. Türkiye İş Bankası sistemlerinde kayıtlı olan telefon numaranız herhangi bir nedenle bloke olmuş ya da yenisiyle güncellenmemişse İş Bankasının internet bankacılığı gibi diğer birçok hizmetinden yararlanmanız mümkün değildir. Mobil onay kodu bloke olan kişiler, telefon numaralarını;

 • Anında Sms şifre
 • İnternet bankacılığı
 • İşcep ve
 • Çağrı merkezlerinden

Güncelleyebilirler. Telefon numarası güncellenen kişilerin Türkiye İş Bankası internet bankacılığı hizmetlerinden mobil onay koduyla yararlanmaları mümkündür.

İş Bankası Tek Kullanımlık Şifre Üretme

İş Bankası anında şifre bloke kaldırma işlemleri, bankamatik veya kredi kartı blokelerinin kaldırılmasından daha kolaydır. İş Bankası bankamatik kartınızın şifresini:

 • Arka arkaya yanlış girilmesi
 • Unutulması ya da
 • Uzun süre kullanılmaması

Durumlarında şifre bloke işlemi uygulanabilmektedir. İş Bankası bloke kaldırma işlemlerinde İş Bankası Cep Anahtar kullanılarak tek kullanımlık şifrenizi alabilirsiniz. Tek kullanımlık şifrenizle İş Bankası sistemlerine giriş yaparak yeni şifrenizi oluşturabilir ya da tek kullanımlık şifre kullanmaya devam edebilirsiniz.

İş Bankası Bankamatik Bloke Kaldırma

İş Bankası Bankamatik Bloke Kaldırma

İş Bankası Bankamatik Kartı Bloke Şifre Yenileme

İş Bankası bankamatik şifre değiştirme işlemi kartlar ya da şifreler üzerinde yapılan bloke kaldırma işlemleriyle benzerlik göstermektedir. Türkiye İş Bankası bankamatik kartınızın şifresi bloke olduğunda, Türkiye İş Bankası Çağrı merkezini arayarak sırasıyla 5, 1, 1’i tuşlayabilirsiniz. Karşınıza çıkan menüden:

 • Müşteri numarası veya
 • Kart numaranızı

Girerek, İş Bankası bankamatik kartı şifre bloke kaldırma talebinde bulunabilirsiniz. Tüm bloke kaldırma ve şifre yenile işlemleri için Türkiye İş Bankaları şubelerinden kurumsal destek alabilirsiniz.

İş Bankası Bankamatik Kartı Bloke Kaldırma Ücreti

İş Bankası hesap kartı bloke ücreti şifre bloke kaldırma işlemelerinde alınmamaktadır. Ancak banka tarafından ya da resmi kurumlarca bloke edilen İş Bankası hesapları sadece belirlenen şartlar sağlandığında kaldırılabilmektedir. Çoğu zaman borç ödemesini vaktinde gerçekleştirmeyen kişilerin hesaplarına uygulanan bloke işlemleri borcun kapatılması ve bloke kaldırma için bankanın belirlediği ücretin ödenmesi halinde kaldırılabilmektedir. İş Bankası bloke kaldırma işlemlerinizi, Türkiye İş bankası resmi internet adresinden yapabileceğiniz gibi İş Bankası müşteri hizmetlerini arayarak da gerçekleştirebilirsiniz.

Etiketler:

Reklam

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz