Garanti BBVA Müşteri Hizmetleri Numarası (Direk Bağlanma) – Alo Garanti Telefon

Reklam
Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri

Garanti Bankası, yeni ismiyle Garanti BBVA Müşteri hizmetleri numarasını mı arıyorsunuz? Telesekreterde beklemekten sıkıldınız ve Garanti Müşteri Hizmetlerine direk bağlanmak mı istiyorsunuz? Garanti Bankası ile iletişim yollarını bu yazımızda sizin için derledik.

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri

Garanti Bankası Müşteri Hizmetlerinin telefon numarası 444 0 333’tür. 

Bu numarayı aradıktan sonra müşteri hizmetlerine bağlanırsınız ancak karşınıza Garanti Bankası Müşteri Temsilcisi değil çağrı merkezinin telesekreteri bağlanacaktır. Telesekretere bağlandıktan sonra bilgisayar sizden yapmak istediğiniz işlemi kısaca söylemenizi isteyecektir. Örneğin “kredi kartı dönem borcumu öğrenmek istiyorum” ya da “kredi başvurusu” diyerek yönlendirme sağlayabilirsiniz. 

Buna sesli yönlendirme sistemi deniyor ve tuşlama yapmadan bankacılık işlemlerinizi kolaylaştırmak adına geliştirilmiş bir sistem. Başka bankalar tarafından da kullanılsa da şu anda ülkemizde bu sistemin öncüsü Garanti Bankası ve Alo Garanti Hattı.

Sesli Doğrulama sistemi sayesinde, banka sistemi sesinizi tanıyor ve kimlik doğrulamanıza gerek kalmadan işlemlerinizi hızlıca gerçekleştirebiliyorsunuz. Sesli doğrulama yapmak herhangi bir metin okumanıza veya ekstra bir işlem yapmanıza gerek kalmıyor. Siz çağrı merkezi operatörü ile görüşmenizi yaparken sistem sesinizi otomatik olarak algılayıp doğrulayabiliyor.

Garanti BBVA Müşteri Hizmetleri Operatöre Direk Bağlanma

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri ile yapacağınız görüşmelerde direk müşteri temsilcisine bağlanmak için:

  1. 444 0 333’ü arayın.
  2. Banka kartı şifreniz veya TC kimlik numarası ile kimliğinizi doğrulayın.
  3. Sesli yönlendirme sistemine “müşteri temsilcisi” diyerek bekleyin.
  4. Sesli yönlendirme sistemi konuşmasını bitirdikten sonra “bunların dışında” dedikten sonra bir süre bekleyin.

Eğer sesli yönlendirme sistemi isteğinizi gerçekleştiremez ise yönlendirildiğiniz menüde 1 – 3 – 5 tuşlarına aralarda 1’er saniye bekleyerek müşteri temsilcisine direk bağlanabilirsiniz. Bu yöntemler yazımızın yayınlandığı Ağustos 2019 tarihinde günceldir, ve test edilmiştir ancak zaman içinde Garanti Müşteri Hizmetleri sistemi değişebilir ve güncellenebilir. Lütfen bu durumu dikkate alınız.

Reklam

Yorumlar

Yorum Yaz