Eyüp Devlet Hastanesi Randevu

Reklam

Eyüp Devlet Hastanesi Randevu Sistemi

Diğer devlet hastanelerinde olduğu gibi Eyüp devlet hastanesi randevu sistemi de aktiftir. Polikliniklerde muayene olmak isteyen hastaların randevu almaları gerekmektedir. Söz konusu randevular 182 sağlık hattından telefonla talep edilmektedir. Bunun yanı sıra MHRS online randevu sistemi ile internetten randevu alınabilmektedir. Verilen randevu tarihleri birimlerin yoğunluk ve çalışma planına göre belirlenmektedir.

Poliklinik ve klinik muayeneleri dışında hastanede acil servis hizmetleri bulunmaktadır. Haftanın yedi günü ve her vakitte hizmet veren bu birimde muayene için randevuya gerek yoktur. Vatandaşlar acil sağlık hizmetine ihtiyaç duydukları her an acil servise başvurabilir.

Eyüp Devlet Hastanesi Randevu İçin Tıklayın

Telefon : 0212 417 29 00

Adres : Silahtarağa Caddesi No:53 Eyüp – İstanbul

Web Sitesi : www.eyupdevlethastanesi.gov.tr

Eyüp Devlet Hastanesi Hizmet Kapsamı

İstanbul’un merkezinde hizmet sunan hastanelerden biri olan Eyüp devlet hastanesi birçok branşta çalışmaktadır. Kadrosunda uzman doktorlar ve çeşitli birimlerde sağlık çalışanları mevcuttur. Hastanede acil birimi, klinikler ve poliklinikler hizmet vermeye devam etmektedir.
Eyüp Devlet Hastanesi Randevu

Eyüp Devlet Hastanesi Randevu

Eyüp Devlet Hastanesi Doktorları

Eyüp Devlet Hastanesi Randevu İçin Tıklayın

Eyüp Devlet Hastanesi uzman bir doktor kadrosuyla hizmet sunmaktadır. Her branşta uzman Eyüp devlet hastanesi doktorları görev yapmaktadır. Gerek polikliniklerde gerek cerrahi branşlarda görev yapan uzman doktorlara ulaşılabilir. Randevu sistemiyle randevu alınırken, doktor seçmek mümkün kılınmaktadır. Dilediğiniz doktordan randevu alma hakkı mevcut bulunmaktadır.

Eyüp Devlet Hastanesi yalnızca doktor kadrosunda değil, hastanenin tüm birimlerinde uzman çalışanlara sahiptir. Görüntüleme, laboratuvar hizmetleri hasta bakımı gibi alanlarda hizmet veren uzmanlar mevcuttur. Hastanenin yataklı birimlerinde hastalar günün her saatinde uzman hemşire ve doktorların gözetiminde tedavi olanağına sahiptir.

Evde Hasta Bakımı Hizmetleri

Eyüp Devlet Hastanesinde ihtiyaç duyan hastalar için evde sağlık hizmetleri verilebilmektedir. Bu hizmetler, bu hizmetin tanımına uygun hastalar için verilmektedir. Yatağa bağımlı olarak bakılan, kronik hastalıkları olan, yaşlı kimseler bu hizmetleri talep edebilmektedir. Veya hastalığı kronik olmasa bile hastaneye gelmesine engel durumları olan kimseler, evde bakım hizmeti alabilir.

Tanıma uygun olan hastaların bakımları ve gerektiğinde hastaneye götürülmeleri evde bakım hizmetleri kapsamında verilmektedir. Eyüp Devlet Hastanesinin tam kapsamlı hizmetleri bulunmaktadır. Bu hizmetlerin detayları hakkında sayfamız üzerinden bilgilenmeniz sağlanmaktadır. Merkezi bir konumda bulunan Eyüp devlet hastanesi iletişim adresi, telefon bilgileri burada size sunulmuştur. Bununla birlikte poliklinik bilgileri de yer almaktadır.

Eyüp Devlet Hastanesi Randevu İçin Tıklayın

Etiketler:

Reklam

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz