ETİ Personel Alımı

Reklam

ETİ Personel Alımı

Eti personel alım işlemleri duyurusu yayımlandı. Bu duyurular birçok iş arayan kişi için umut verici bir gelişme oldu. Bilindiği gibi eti en çok tercih edilen markalar arasında yer alıyor ve sunduğu imkanlarda çalışanları cezbediyor. Bundan kaynaklı olarak ETİ personel alımı sırasında gerekli belgelerin ne olduğu hakkında ve önemli bilgiler hakkında bilgilenme ihtiyacı doğuyor.

Önemli Bilgiler Nelerdir?

Bilinmesi gereken en önemli bilgi sağlık raporudur. Sağlık raporunun eti iş ilanı başvurusu sırasında kesin olarak karşı tarafa verilmesi gereklidir. Bunun temel nedeni ise işçilerin güvenliklerini en başta sağlama çabasıdır. Bunun yanında ofis imkanlarından yararlanmak için eğitim düzeyi oldukça önemlidir.

Gerekli Yasal Belgeler Nelerdir?

Belgeler arasına ofis ve fabrika çalışanları olarak personel ihtiyacı farklıdır. Diploma farkı bulunuyor. Lisans diploması olmayanların ofis içi başvuruları kabul edilmiyor. Fakat ilkokul mezunu olan herkes fabrika işçisi olarak çalışıyor. Ayrıca sağlık raporu, sabıka ve sicil kaydı da önemli belgeler arasında yer alıyor. Bunun yanı sıra bazen ehliyet gerekliliği de bulunuyor.

Bilinmesi Gerekenler

Eti başvuruları genel olarak mail adresi üzerinden yapılsa bile ofis içi alımları sırasında mülakat işlemleri yapılıyor. Bunun nedeni ise ETİ’nin çok köklü bir marka yatmasından kaynaklıdır Bunun yanı sıra gerekli tüm SGK ve diğer ihtiyaçlarınızı karşılayan eti için sağlık ve güvenlik konuları önemlidir.

Etiketler:

Reklam

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz