Erciyes Üniversitesi Personel Alımı

Reklam

Erciyes Üniversitesi Personel Alımı

Alanında yaptığı faaliyetler ve farklı alanlara bakış açısı bakımından gelişmiş bir üniversite profili çizen erciyes üniversitesi personel alımı konusunda geniş kitlelere hitap eden bir kurumdur. Akademik personel ihtiyacı Devlet Personel Başkanlığı tarafından karşılanan kurum, kendi bünyesinde de zaman zaman personel ihtiyacını ilan verme yöntemiyle bireylere duyurmakta ve şartlarını sunmaktadır.

Erciyes Üniversitesi;

1-Akademik Kadro İhtiyacını Devlet Personel Başkanlığı ve Resmi Web Sitesi üzerinde yayımladığı ilanlarla,

2-Uzman Personel ihtiyacını KPSS atamaları ve özel sınavlarla,

3-Sözleşmeli personel ihtiyacını, kurum içerisinde şirketlerle yapılan görüşme ve senelik yapılan anlaşmalarla karşılayan bir kurumdur.

Erciyes Üniversitesinin Eleman Alma Şartları

Erciyes üniversitesi sözleşmeli personel alımında KPSS puan şartı bulunmuyor. Sözleşmeli personel üniversitede yer alan ve açıkta bulunan teknik personel, idari kadro personeli, yardımcı hizmet, sekreter, temizlik elemanı ve muhtelif alanlarda çalışma amaçlı olarak konuşlandırılıyor. Üst düzey personel ihtiyacı ise atama yöntemiyle devlet denetiminde yapılıyor. Öğretmen ve rektör gibi pozisyonlara atama yöntemiyle personel temini yapılıyor.

Erciyes Üniversitesi Personel Temini Prensibi

Üniversite, her yıl belirli sayıda ve belirli kadrolara eleman alımı yapıyor. Eleman alımı yapacağı şekli, farklı gazetelerde ve resmi web sitesinde alım tarihinden 15 gün öncesinde yayımlıyor. Bu sayede personel alımına başvuru yapmak isteyen adaylar, gerekli olan evraklarını hazırlama fırsatı bulabiliyor. Üniversite İş kur üzerinden de personel alımına dair detayları açıklıyor.

Etiketler:

Reklam

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz