Bursa Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı

Reklam

Bursa Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı

Belediye çalışanları bilindiği gibi sosyal anlamda birçok imkan sunuyor. Bu imanlar da iş arayan kişiler için en cazip iş imkanı olmasını sağlıyor. Özellikle de şartları konusunda pek bir sıkıntılı şartların olmamasından kaynaklı olarak Bursa Büyükşehir Belediyesi personel alımı başvurusu yapacak kişilerin endişe duyması için gereklilik yoktur.

Belediyede Çalışmak İçin Şartlar Nelerdir?

Belediyede çalışmak isteyen kişiler için sokak çalışmaları başvuruları için başvuranlar için yaş ve diğer önemli kriterler önemli değildir. Fakat ofis içi çalışmak içi başvuran kişiler için lisans diploması ve yasal yüküm giymemiş olmaları şartlar bakımından önemlidir.

Gerekli Belgeler Nelerdir?

Büyükşehir çalışan kontenjanı için açılan sokak çalışanları yani ofis dışı için, varsa diploma eki, fotoğraf, başvuru formu, kimlik fotokopisi ve sağlık raporunun doktor tescilli hali gereklidir. Ayrıca ofis içi çalışmak isteyenler ise lisans diploması, not dökümü, bir adet fotoğraf, gerekli sicil kaydı ve sabıka kaydı raporu, sağlık raporunun tescilli hali gerekli belgelerdir.

Değişmez Kurallar Nelerdir?

Bilindiği üzere resmi kurumlara yapılan başvurular kritik bir öneme sahiptir. Özellikle de sosyal imkanlarının sağlanıyor olmasından kaynaklı olarak yüksek kalitededir. Bu nedenle belgelerin eksiksiz şekilde olması ve sizler için ayrılmış zaman diliminde belediye yetkilileri tarafından kabul görüşmesine kesin olarak gidilmelidir. Asil olarak kazandığınız bu çalışma hakkınızdan vazgeçmiş sayılacağınızdan hakkınız başkasına devreder.

Etiketler:

Reklam

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz