Botaş Personel Alımı

Reklam

Botaş Personel Alımı

Boru Hatları ve Petrol Taşıma AŞ. Genel Müdürlüğü, her yıl bünyesine resmi web sitesi ve İŞKUR aracılığıyla şartlarını sunarak istihdam etmek için personel alımı yapıyor. Botaş personel alımı için;

1-Mühendis

2-Teknisyen

3-Sağlık memuru

4-Büro görevlisi

5-Temizlik işçisi gibi sınıflarda bulunan boş kadroları belirliyor

Botaş Personel Alım Başvuru Koşulları

BOTAŞ personel alımı başvurusu için öncelikli olarak personel alımına dair gazetelerde ve kendi internet adresinde duyuru yayınlıyor. Duyuruda belirtilen tarihlerde eleman alımı yapılacağına ve konunun ileriki dönemlerde açıklanacağına yönelik bilgi yer alıyor. Ardından İş kur, Botaş web adresi, devlette gibi sitelerde alım yapacağı kadro, branş, pozisyon ve sınıfları yayınlıyor. Konunun tüm detaylarına bu dönemde değinen Botaş, sınavlı, sınavsız, açıktan atama ve sözleşmeli olarak personel alımı yapıyor.

Botaş Personel Alımı Nasıl Yapılıyor?

Botaş personel alımlarında İŞKUR’da yayınlanan iş gücü talepleri doğrultusunda ve şartlara uygun olarak alım yapılıyor. Alımlarda, 18 yaşından büyük ve 35 yaşından küçük olma şartı bulunurken, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olma şartı bulunuyor.

Botaş Personel Alımları İle Diğer Kurumlar Arasındaki Farklar

Botaş personel alımlarını Türkiye’nin birçok şehri için düzenliyor. Bu sebeple alım yapılan personel için şehirlere göre mecburi hizmet süresi bulunuyor. Bu süre 3 yıl olarak belirleniyor. Ataması yapılan personel için mutlaka belirtilen görev yerinde 3 yıl görev yapması gerekiyor.

Etiketler:

Reklam

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz