Bim Personel Alımı

Reklam

Bim Personel Alımı

Türkiye’nin en büyük ve ulaşılır satış ağına sahip marketler zincirlerinden birisi olan Bim (Birleşik Mağazalar A.Ş), uygun fiyat ve kampanyalarıyla her geçen gün artan talepler doğrultusunda gıda sektöründe daha çok hizmet verebilmek için yeni marketleriyle daha da büyümektedir. Bu sebeple bünyesinde çeşitli hizmet alanlarında çalıştırılmak üzere personel alımı gerçekleştirecek olan Bim marketler zinciri, gerekli koşulları taşıyan adayların başvurularını beklemektedir.

Bim Marketler Zincirinin Alım Yapacağı Personel Kadroları

Bim Marketler zinciri bünyesinde çalıştırılmak üzere, kadro açığı bulunan, mağaza elemanı, mağaza mal kabul personeli, perakende satış eleman, satış danışmanı, depo personeli ve pek çok başka alanda eleman alımı gerçekleştirecektir. İstenilen koşulları taşıyan adaylar personel alımı için Bim mağazaları resmi sitesinden başvurularını yapabilirler.

Bim Marketler İçin Personel Başvuru Koşulları

Türkiye’nin tüm şehirlerinde, pek çok ilçe ve beldede şubesi bulunan Bim marketler, müşterilerinin olumlu bildirim ve talepleriyle yeni market hizmetleriyle her geçen gün büyümektedir. Çalışan personellerinin hizmet sektöründeki deneyim ve iletişim gücüne önem veren Bim marketler zinciri, başvuruda bulunacak adaylarda da bu yönde öncelikler aramaktadır. En az lise mezunu, yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, genç, dinamik, kariyer ve başarı odaklı, iletişimi güçlü, askerlik yükümlülüğü olmayan bayan ve erkek adaylardan başvuru için istenecek belgeler şunlardır:

1-Kimlik fotokopisi

2-Eğitim durumunu gösteren belge, diploma

3-Askerlik durumuna dair belge

4-Taşımacılık ile ilgili başvuru için ehliyet fotokopisi

İstenilen koşulları taşıyan adaylar, Bim marketlerin resmi sitesinden başvuru yaptıktan sonra onaylanmaları durumunda gerekli belgeleri sunmakla yükümlüdürler.

 

Etiketler:

Reklam

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz