Başakşehir Devlet Hastanesi Randevu

Reklam

Başakşehir Devlet Hastanesi Randevu

Hastane randevu alabilmeniz için iki seçenek sunmaktadır. Tercihinize göre randevu almak için telefonla arayabilir veya sitedeki online işlemler butonunu kullanarak internet üzerinden randevu alabilirsiniz. İki seçenekte de hızlı bir şekilde randevu oluşturabilirsiniz, isteğinize göre Başakşehir devlet hastanesi randevu seçeneklerinden size uygun olanı tercih edebilirsiniz. Eğer Başakşehir devlet hastanesi online randevu işlemini seçerseniz merkezi hastane randevu sistemine yönlendiriliyorsunuz.

Adres: Başak Mahallesi Yunus Emre Caddesi No:35/A  34480 Başakşehir – İstanbul / TÜRKİYE

Telefon: 0(212) 488 01 70

Web Sitesi: Başakşehir Devlet Hastanesi Web Sitesi

Başakşehir Devlet Hastanesi

Hastane 2006 yılında Esenler Başakşehir Devlet Hastanesi olarak açılmış, 2008 yılında ise ismi Başakşehir devlet hastanesi olarak değiştirilmiştir. İstanbul’un Avrupa Yakası’nda yer alan devlet hastanesine ulaşım oldukça çeşitli ve kolaydır. Birçok otobüs ve minibüs güzergahında yer aldığından otobüs ve minibüs ile doğrudan ulaşım sağlanabilmektedir. Metro kullanıldığında ise metro durağından hastaneye otobüs kullanılarak ulaşılabilmektedir.

Başakşehir Devlet Hastanesi MHRS Randevu İçin Tıklayın 

Başakşehir Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları İçin Tıklayın 

Başakşehir Devlet Hastanesi Yapısı ve İmkanları

A bloğunda 7 kat, B bloğunda 3 kat bulunmaktadır. Bloklar dışında gezi alanı, otopark, güvenlik, kreş ve kantin alanları bulunmaktadır. Güvercintepe Semt Polikinliği, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Bahçeşehir Semt Polikinliği de hastaneye bağlı olarak hizmet vermektedir. Hastanede 2-3 yataklı odalar bulunmakta olup, içerisinde buzdolabı, refakatçi yatağı, wc mevcuttur. Ayrıca odalarda hemşire çağırma sistemi ve wifi hizmeti bulunmaktadır.

Başakşehir Devlet Hastanesi Randevu

Başakşehir Devlet Hastanesi Randevu

Başakşehir Devlet Hastanesi İletişim

Sitede başakşehir devlet hastanesi iletişim numarası ve fax numarası verilmiştir. Bu numaralar kullanılarak hastaneyle iletişim sağlanabilmektedir. 7/24 iletişim imkanı sunulduğundan ulaşmak istediğinizde bu numaraları kullanarak ulaşabilirsiniz. Herhangi bir soru sormak, randevu almak, randevuyu iptal etmek veya randevu tarihi değiştirmek için bu numaraları kullanabilirsiniz. Randevu işlemleri için online sistem de kullanılabilmektedir.

Başakşehir Devlet Hastanesi Online Randevu İşlemi

Merkezi hastane randevu sisteminde üyeliğiniz varsa TC kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yapıyorsunuz. Eğer üye değilseniz üye ol butonunu kullanarak üyelik oluşturabilirsiniz. Üyelik oluşturduktan sonra size verilen şifre ile sisteme giriş yapabilirsiniz. Sisteme giriş yaptıktan sonra randevu almak istediğiniz birimi ve ardından doktoru seçmeniz gerekiyor. Sonrasında seçtiğiniz hekimin boş zamanlarını gösteren bir takvim gösteriliyor, bu takvimden size de uyan tarihi seçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Başakşehir Devlet Hastanesi MHRS Randevu İçin Tıklayın 

Başakşehir Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları İçin Tıklayın 

 

Etiketler:

Reklam

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz