Avea Müşteri Hizmetleri

Reklam

Avea, müşterilerine sunduğu kaliteli hizmetlerin arasında destek adına TTB (Türk Telefon Bağlılığı) altında birleşmiştir.  Her ne kadar işleyiş ve yürütülebilirliklerinde fark olmasa da, aynı logo altında toplanmışlardır. Etkileyici, bir o kadar da ilgi çekici kampanyalar yaparak müşteri memnuniyeti odak tutulmuştur. Herhangi bir durum veya sorunda size yardımcı olabilecek Avea müşteri hizmetleri numarası 444 1 500 olarak belirtilmiştir.

 

Avea Müşteri Hizmetleri

Hattınız Avea yerine Türk Telekom ise, rahatlıkla bu müşteri hizmetleri  numarasından destek alabilirsiniz. Aynı şekilde cep numara değişikliliği, hat faturası ödeme ve kampanyalardan haberdar olmak adına Avea müşteri hizmetleri telefon numarası olarak destek alabilirsiniz.

 

Eğer hattınız Vodofone ise, bu bağlantıdan müşteri hizmetlerine nasıl bağlanacağınızı öğrenebilirsiniz.

 

İstek, öneri ve şikayetler konusunda 24 saat içerisinde geri dönüş yapma prensipleri; oldukça başarılı olan Türk Telekom Avea müşteri hizmetleri aynı titizliği bireysel kullanıcılara da göstermektedir.

 

Avea Müşteri Hizmetlerine Beklemeden Bağlanmak

  • 4441 1 500 numarasını çevirdikten sonra sırasıyla 2, 1 ve 0 kısayollarını kullanarak direk olarak bağlanabilirsiniz.
  • Başka bir alternatif olarak 444 1 500 hattını çevirip 5 ve 0 kısayollarını tuşlayıp bir süre beklemektir.
  • Avea (Türk  Telekom) müşteri temsilcisine bağlanmak adına 3 ve 0 sayılarını tuşlayıp beklemeden Avea müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.
  • Türk Telekom müşteri hizmetlerine bağlanmak için başka bir yöntem de 2 ve 0 tuşlarına basmaktır.

Eğer Türk Telekom müşteri hizmetlerine bağlanmak istiyorsanız yukarıdaki adımları izleyerek kolaylıkla bağlanabilirsiniz.

 

Avea (Türk Telekom) Müşteri Hizmetleri Müşteri Hizmetleri Numarası

Türk Telekom operatörüne bağlanmak adına yapılan eylem için aramanız gereken numara 444 1 500’dür. Karşılaştığınız sorunlara karşı önlem almak adına yaptığınız çağrıda destek alabilirsiniz. Çözüme ulaşmak adına hızlıca destek almak için 444 1 500 numarasının yanı sıra 500 numarasını da çevirebilirsiniz.

İstek, öneri ve şikayetlere belirtilen gibi 24 saat içerisinde dönüş yapan Avea müşteri hizmetleri, müşterilerinin memnuniyeti adına tüm sorun ve problemlerde çözüme kavuşturmak adına çaba sarf etmektedir.

Fırsatlar

  • 4.5G erişebilirlik izni veren Avea, 1 Nisan 2020’ye kadar abone olan müşterilerine bu fırsattan yararlanması adına kampanya başlatmıştır.
  • Abone olan her Türk Telekom müşterisi, ilk ay koşulsuz şartsız iade seçeneğinden yararlanabilmektedir.
  • İş yerleri için ADSL başvurularının cevap süresi olabildiğince kısaltılmıştır.
  • Müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek kolaylaştırılmıştır.

Etiketler:

Reklam

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz