Anadolu Üniversitesi Personel Alımı

Reklam

Anadolu Üniversitesi 15 akademik personel alımı için merakla beklenen Anadolu Üniversitesi personel alımı iş ilanını yayınladı. Anadolu Üniversitesi Rektörlüğü tarafından resmi olarak duyulan ilanda Doktor Öğretim Görevlisi, Profesör ve Doçent alanında olmak üzere toplamda 15 akademik personel alınacaktır. Personel başvurusu aktif olup son başvuru tarihi ise 15 Aralık 2019 tarihi olarak belirlendi.

Anadolu Üniversitesi Rektörlüğü İlanı

Anadolu Üniversitesi bünyesinde profesör, doçent ve doktor statüsünde öğretim görevlisi olarak çalışmak isteyenlerin merakla beklediği ilanda, Rektörlük tarafından Üniversitemize bağlı birikimlerde yasal şartlar kapsamında profesör, doçent ve doktor statüsünde öğretim üyeleri alınacaktır.

Anadolu Üniversitesi Personel Alımı

Anadolu Üniversitesi Personel Alımı

Başvuru İçin Hazırlanması Gereken Belgeler

Başvuru İçin Hazırlanması Gereken Belgeler İse Şunlardır:

Profesör, doktor ve doçentlik öğretim üyesi başvuru dilekçesine (Profesör öğretim üyeliği başvurusunda dilekçe belgesine temel araştırma alanlarını ilave edecektir.)

  • Özgeçmiş belgesi
  • 2 adet resim
  • Askerlik durumunu gösteren belge
  • Öğrenim durumunu gösteren belge

Öğretim Üyeliğine Yükseltilme Ve Atanma mevzuatında belirtildiği üzere profesör statüsünde başvuru yapan adayların 6 adet dosya, doçentlik statüsünde başvuru yapan adayların 4 adet dosya ve doktor statüsünde başvuru yapan adayların ise 4 adet dosya hazırlayarak elektronik ortam üzerinden CD yada Flash Bellek ilave edilerek 15 günlük zaman dilimi içerisinde ”Anadolu Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı” kurumuna bizzat teslim etmelidir.

İlan Ayrıntıları İçin

Ayrıca Anadolu Üniversitesi personel alımı detayları için www.anadolu.edu.tr web sitesinden Duyurular bölümünden ayrıntılar incelenebilir.

Etiketler:

Reklam

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz