Akdeniz Üniversitesi Personel Alımı

Reklam

Akdeniz Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yapılan son açıklamada Üniversite bünyesinde çalışacak 25 civarı memur personel alımının gerçekleşeceği açıklandı. Bunun yanı sıra temizlik elemanları, yardımcı asistanlar ve diğer teknik birim destek elemanları ile bu sayının 75 civarı olacağı duyuruldu. Sonrasında ise doğal olarak başvuruları kaçırmak istemeyenler Akdeniz Üniversitesi personel alımı sırasında gerekli olan şartlar ve belgeler hakkında bilgi aramaya başladılar.

Gerekli Şartlar Nelerdir?

Devlet kurumları başta olmak üzere birçok şirket ve kuruluş yasal işlem yapılmış olan kişilere karşı işe alım sürecinde sıkıntı çıkarabiliyorlar. Akdeniz Üniversitesi‘de aynı şekilde başvuru yapacak kişilerden yasal bir ceza ya da karar ile yükümlülük yemediğine dair şart koşuyor. Bunun yanı sıra elbette ki başvurduğu alanlarda da yeterlilik olması gereklidir.

Akdeniz Üniversitesi Personel Alımı

Akdeniz Üniversitesi Personel Alımı

Gerekli Belgeler Nelerdir?

Belgelerin başında başvuruyu yaptığınız alan hakkında KPSS puanını gösteren belge, diploma eki, bir adet resim, başvuru formu, sicil kaydı, sağlık kontrol raporu ve bazı teknik programlarına başvurularda sigorta belgesi isteniyor.

Ön Bilgiler Nelerdir?

Bilinmesi gerekir ki Akdeniz Üniversitesi resmi bir kuruluştur. Devlet kurumu olduğundan dolayı kanırmak ya da yasal olmayan belgeler ile başvuru yapmak imkansızdır. Zaten fark edildiğinde direk olarak elenirsiniz. İmza günü tüm işlem raporları teslim edilmelidir. Tek birinin eksikliği bile kayıt sırasında sıkıntı çıkarabilir ve böylece hakkınız bir başka kişiye devredilir.

Etiketler:

Reklam

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz