Akbank Müşteri Hizmetleri

Reklam

Akbank Müşteri Hizmetleri

Türkiye’de aktif olarak hizmet veren bankalardan biri olan Akbank, inovatif fikir ve çalışmalarıyla desteğini esirgemeyen bankalardan biridir. Akbank müşteri hizmetlerine direk bağlanmak isteyenler, yazı  içeriğinin devamını inceleyebilir.

Akbank Müşteri Hizmetlerine Beklemeden Bağlanmak

Eski ve uzun süredir hizmet veren Akbank, müşteri memnuniyetine oldukça önem vermektir. Bundan dolayı 7 gün, 24 saat destek hizmeti vermektedir. Akbank çağrı merkezi müşteri hizmetleri noumarası 444 25 25 yada 0850 222 25 25 olup, bu numaraları dilediğiniz tek vakitte 7/24 (hafta sonları da dahil) olmak suretiyle arayarak bankacılık işlemlerinizi hızlı ve basit biçimde gerçekleştirebilirsiniz.

 

Akbank’ın Tarihçesi

 1. Akbank’ın kuruluş ve ilerleme öyküsüne baktığımızda; 1948 senesinde Adana ilinde Hacı Ömer Sabancı ve birkaç iş adamı ile birlikte pamuk üreticilerinin nakit gereksiniminin halledilmesi  şartıyla kuruluş fikirlerinin temeli atılmıştır
 2. Akbank, bugün Türkiye’nin en  yaygın kullanılan bankalarından birisidir. 
 3. Gerek uluslar arası lüzum mahalli, neredeyse tamamen mükafat sahibidir. 
 4. Bu ödüllerden birisi de Brande Finance isimli kuruluş doğrulusunda 2014 senesinde düzeltilip çalışmalara devam  eden Dünyanın en Kıymetli 500 Banka Markası listelenmesinde 94. sırada yer almıştır. 
 5. Türkiye’nin 3 sefer üst üste en değerli banka markası seçilmiştir. 
 6. Bankanın genel merkezi 1954 senesinde İstanbul iline taşınmıştır. 
 7. Banka 1963 senesinde yapılan geniş çaplı bakım ve yenilemenin ardından bütün bankacılık işlemlerinde otomasyon sistemine geçiş yapmıştır. 
 • Ak Portföy Yönetimi A.Ş., Ak Yatırım Ortaklığı A.Ş., Ak Emeklilik A.Ş., Ak Finansal Kiralama A.Ş., Ak Sigorta gibi bir çok iştiraki yer almaktadır.

 

Akbank Doğrudan Bağlanma

 • İlk olarak telefonunuzdan “444 25 25” yada “0850 222 25 25” Akbank çağrı merkezi numaralarını arayın.
 • Karşınıza çıkan telesekreter, konuşmaya başladıktan sonra “4” tuşuna tıklayın.
 • Ardından “2”yi tuşlayarak ilerleyin.
 • Bu işlemden ardından da peş peşe “0”ı tuşlamanızın ardından Akbank müşteri temsilcisine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

 

Akbank Bankamatik Kartı Alma

Akbank Neo Kart almanın çözümlerinden biri banka şubelerine başvurmaktır. Neo kart; Akbank’ın bankamatik kartıdır. Avantajlı alternatifler sunmasından ötürü  insanların sık sık müracaat ettiği banka kartlarından biridir.  Akbank Neo karta sahip olmak isteyen bireysel kişiler değişik yollara başvurabilir. Bunlardan birisi banka şubelerine gidip Neo kart isteğini dile getirilmesidir. 

 

Hali hazırda Akbank’ta hesabı olan bireysel kişiler ise banka şubelerine gitmeden kart başvurusunda bulunabilir. Bunun için de web bankacılığı, ATM’ler veyahut mobil bankacılık sistemini kullanmak mümkün. Fakat Akbank’ta hesabı olmayan kişilerin öncelikle şubeye gitmesi ve adisyona açtırması, gerekli şartlardan biridir.

 

Etiketler:

Reklam

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz